ارسال رایگان خرید بیشتر از 200 هزار تومان
دانلود برنامه
جهان اسپرت

درباره فروشگاه جهان اسپرت

این روزها دنیا دهکده ای جهانی شده است و استفاده از اینترنت در زمینه های مختلف همه گیر شده و ورزش هم از این قضیه مستثنی نمی باشد.اطلاعات آن قدر گسترده و متنوع شده که هر کس برای تحقیق و مشاوره به متخصصان آن امر احتیاج داشته و البته اجرای هر کار به صورت تخصصی نیاز به دانش و تجربه ای چندین ساله در آن حوزه دارد.فروشگاه تخصصی لوازم ورزشی جهان اسپرت با فعالیت در حوزه ورزش به جرات خود را یک متخصص در امر ورزش می داند و با گرد هم آوردن نیروهای جوان اما خبره و تحصیلکرده در زمینه ورزش اقدام به راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی جهان اسپرت در فضای مجازی نموده است. چرا که این شرکت به واسطه قشر تحصیلکرده ورزشی دارد توانسته یکی از بزرگترین مراکز خرده فروشی و عمده فروشی آنلاین ورزشی کشور را به صورت تخصصی راه اندازی نماید که آنها در یک مرکز تخصصی ورزشی با دیگر ورزشکاران در ارتباط باشند و ما معتقدیم این تازه ابتدای راه است. راهی پرفراز و نشیب اما استوار بر تجربه و دانش، که درخت آن چرخ نیلوفری را به زیر خواهد کشید.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

وب سایت جهان اسپرت به شما این امکان را می دهد تا به کمک امکانات متنوع و موثر موجود در این سایت در بین کالاها و خدمات مورد نظرتان بهترین انتخاب را انجام دهید.

قیمت رقابتی

جهان اسپرت یک عمده فروشی آنلاین ورزشی است که تک فروشی هم می کند .لذا قبل از خرید حتما قیمت ها را چک کنید!چراکه جهان اسپرت با قیمت های رقابتی و تخفیف های ویژه شما را غافلگیر خواهد کرد

پشتیبانی 24 ساعته

از نقاط قوت جهان اسپرت تیم پشتیبانی تحصیلکرده و متخصص این مرکز می باشد که شما در این بخش می توانید با پشتیبان ها از طریق فرم تماس با ما در تماس باشید و سوالات ورزشی خود را با آنها در میان گذارید

ارسال به سراسر ایران

در جهان اسپرت شما روشهای حمل متنوعی را در اختیار خواهید داشت. از روشهای تحویل فوری تا باربری برای کالاهای بزرگ که برای خریدهای بالای ۲۵۰ هزار تومان و زیر ۱۰ کیلوگرم ارسال رایگان خواهد بود.

×


×